polski English Deutsch україньска français русский
Twój koszyk jest pusty
Ważne informacje
Szybki kontakt

693-913-347693-913-347

Napisz wiadomośćNapisz wiadomość

KontaktKontakt

System rabatów w Sqadnicy

Pragniemy zaoferować wszystkim jednostkom ZHP Chorągwi Krakowskiej dogodny system rabatów na zakupy robione w naszej Sqadnicy Harcerskiej. Zarówno w sklepie stacjonarnym przy ul. Karmelickiej, jak i internetowym.

Jakie rabaty?
jednorazowe zakupy na fakturę do 500 zł - 5% zniżki na cały asortyment (oprócz Oficjalnego umunurowania ZHP); jednorazowe zakupy od 500 zł - 1000zł - 8% zniżki na cały asortyment
(oprócz Oficjalnego umunurowania ZHP); jednorazowe zakupy powyżej 1000 zł - 10% zniżki na cały asortyment (oprócz Oficjalnego umunurowania ZHP)

Co trzeba zrobić aby móc skorzystać ze zniżki?
Aby skorzystać ze zniżki w Sqadnicy, trzeba udać się najpierw do swojego komendanta lub komendantki Hufca w celu otrzymania karty rabatowej dla swojej drużyny. Potem już tylko wystarczy z taką kartą zjawić się w Sqadnicy i zrobić tańsze zakupy :)

Co trzeba zrobić aby móc korzystać z rabatu w sklepie internetowym? 
Aby móc skorzystać z rabatów  przy składaniu zamówień poprzez sklep internetowy, należy zgłosić się do Sqadnicy z otrzymaną od komendanta hufca i wypełnioną kartą rabatową, w celu jej zarejestrowania. Zarejestrowana karta otrzymuje swój numer, który należy podac przy składaniu zamówienia, aby został naliczony rabat. 


Systemem rabatów jest objety cały asortyment Sqadnicy w wyłączeniem towarów przecenionych oraz Oficjalnego Umundurowania ZHP (koszule, spódnice, spodenki i czapeczki zuchowe umundurowania ZHP)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości w kwestii rabatów i promocji pytaj! tel.: 693-91-33-47 email: sklep@sqadnica.pl lub osobiście w siedzibie sklepu w Krakowie na ul. Karmelickiej 31.

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®