Twój koszyk jest pusty
polski English Deutsch україньска français русский
Szybki kontakt

693-913-347693-913-347

Napisz wiadomośćNapisz wiadomość

KontaktKontakt

Szczegóły produktu

Nocne zwiady i podchody

Nocne zwiady i podchody Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Opinie: 0

Cena brutto 29,99 PLN

Cena netto 28,56 PLN

Ilość
Jednostka miary szt
Dostępność
Od rękiOd ręki
Dodaj do porównania FormularzPoleć znajomemu
FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy towaru Opinie (0)

Tłumaczenie i współczesna redakcja książki K. Grahama Thompsona, instruktora związanego z Gilwell i Woodbadge (Sic!) "Nocne zwiady i podchody". Oto wstęp do tej książki:

Tropienie, zwiad, podchody nieodmiennie kojarzą się z harcerstwem. Trudno sobie wyobrazić obóz bez tych gier i ćwiczeń, dawniej zwanych harcami. Książeczka, którą wam druhny i druhowie zastępowi i drużynowi przedstawiamy, skierowana jest do osób zdobywających stopień odkrywcy, pionierki i kolejno ćwika, samarytanki. Z pozoru są to proste gry, niektóre, tak jak Kim bardzo znane.
Ale czy na pewno?
Od szeregu lat obserwujemy statyczne zbiórki, ograniczanie zajęć do harcówki, mało biwaków i wędrówek. To bardzo niepożądana zmiana w życiu harcerskim. Doświadczenia i praktyki puszczańskiej nie zdobędzie się na pokazach „szamanów” paru wyćwiczonych umiejętności, czy też jedynie używając Google. Dlatego, przywołując ten zbiór ćwiczeń i spostrzeżeń chcemy, by znowu wypełniły one treścią zbiórki zastępów i harce całej drużyny.
Trzeba jednak pamiętać, że choć te gry i przekazywane przez Autora wskazówki są z pozoru dość proste, wymagają bardzo dużej staranności w przygotowaniu. To prawdziwy sprawdzian logistycznych i przywódczych umiejętności, które może w ten sposób ujawnić zastępowy, a które powinny cechować drużynowego.
Porusza ta książka temat bardzo zawsze aktualnych i popularnych na obozach podchodów. Od lat podchody budzą emocje, a nawet kontrowersje wśród harcerskiej kadry. W Aneksie publikujemy dwugłos
w tej sprawie wybitnych harcerskich instruktorów, hm Pawła Wieczorka „Kohuba” i hm. Marka Gajdzińskiego „Szwejka” z Pobudki, internetowego pisma instruktorów ZHR. Efektem dyskusji w Pobudce jest Kodeks Podchodów, jedyna taka próba uporządkowania tej tradycyjnej i bardzo popularnej nocnej gry harcerskiej. Warto ten kodeks wprowadzić do instruktorskiej praktyki obozowania.

Cena (szt)

Cena brutto

29,99 PLN

Cena netto

28,56 PLN

Podatek VAT

5,00%

Towar

Nazwa

Nocne zwiady i podchody

Identyfikator

2789

Data dodania

2018-06-12 12:11:48

Data aktualizacji

2018-06-12 12:31:22

Ilość wyświetleń

37

Towar nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swoją opinię.

Nocne zwiady i podchody

Pytanie o towar: Nocne zwiady i podchody


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Nocne zwiady i podchody

Pytanie o towar: Nocne zwiady i podchody


  • Pozostało do wpisania 500 znaków
Cena brutto  
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®